چوب صنعت دُريس / وبلاگ / راهنمای خرید کامل درب ضد سرقت

راهنمای خرید کامل درب ضد سرقت

1400/04/06

درب ضد سرقت قسمت مهمی از امنیت خانه شما است. آمار نشان می دهد که در هر چند دقیقه کوتاه یک خانه سرقت می‌شود، بنابراین لازم است اقدامات امنیتی برای محافظت از خانه و خانواده خود انجام دهید و مطمئن شوید که به این آمار اضافه نخواهید کرد. خانه جایی است که روز خود را در آن شروع می کنید و در انتها برای آرامش به آنجا برمی‌گردید و داشتن درب ضدسرقت مناسب با دانستن اینکه از عزیزان و دارایی شما محافظت می شود، خیال شما را راحت می کند.

در حالی که هیچ تدابیری از امنیت کامل نیست، اما یک درب ضد سرقت خوب تا حد زیادی به حفاظت از اموال شما کمک می کند. وجود درب امنیتی بازدارنده مجرمانی است که عموما خانه هایی با سطح امنیتی پایین را هدف قرار می دهند. این به عنوان یک هشدار برای سارقین عمل می کند که شما امنیت خانه خود را جدی می گیرید و احتمالاً آنها به سراغ گزینه آسان تری می روند.

درب امنیتی علاوه بر جلوگیری از ورود متجاوزان به ملک، ایمنی برای کودکان خردسال و حیوانات خانگی است تا جلوی خروج تصادفی آنها از خانه را بگیرد. همچنین از ورود پشه ها، پروانه ها و سایر حشرات جلوگیری می کند، بنابراین شما و خانواده تان را از بیماری هایی که از طریق پشه منتقل می‌شود و آزار حشرات پروازی و خزنده در امان نگه می دارد.

در این راهنما سعی داریم تا شما را راهنمایی کنیم تا بسته به شرایط فردی و سطح امنیتی مورد نیاز، تصمیم بگیرید که چه کالایی مناسب شما باشد.

چه نوع درب امنیتی نیاز دارید

نوع درب امنیتی مناسب، به امنیتی و ظاهری که می خواهید و همچنین بودجه شما بستگی دارد. اگر در منطقه ای با میزان امنیت کم زندگی می‌کنید، ممکن است بخواهید برای داشتن حداکثر حفاظت، یک درب ایمنی سطح بالا، دارای یک شبکه امنیتی فولادی درجه یک و یک سیستم 3 قفل داشته باشید. اگر نیازهای شما چندان سختگیرانه نباشد اما هنوز هم نگران امنیت خانه خود هستید و می خواهید که امنیت کافی را ایجاد کنید، درب محافظ مشبک آلومینیومی مطابق با نیازهای شما خواهد بود.

فولاد یا آلومینیوم

متداول ترین متد قاب که امروزه برای درب های ایمنی منزل استفاده می شود، آلومینیوم است. برخی از محصولات درب امنیتی با قاب فولادی در بازار وجود دارد، عمدتا به دلیل اینکه فولاد قابلیت زنگ زدگی دارد، بسیاری از مارک های برتر درب های امنیتی دارای قاب آلومینیومی هستند. درهای قاب فلزی به احتمال زیاد به عنوان دروازه های استیل یا درهای امنیتی استیل به بازار عرضه می شوند و اساساً در دسته بندی مخصوص خودشان هستند. درهای ساخته شده از قاب فولادی تمایل به طراحی بیشتری دارند و سنگین تر و بزرگتر هستند. وزن اضافی آن هنگام بسته شدن درب، احتمال آسیب دیدگی، به ویژه برای کودکان به همراه دارد، باید مراقبت و کنترل بیشتری انجام شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استانداردها

درب ضد سرقت یک اصطلاح عمومی برای یک نوع محصول عمومی است و هیچ گونه حفاظت از امنیت واقعی را تضمین نمی کند مگر اینکه درب به استاندارد معتبر تولید شده باشد.

از نظر قاب

قاب احتمالاً مهمترین جنبه مربوط به امنیت است. یک محصول با کیفیت توسط استحکام قاب و همچنین نحوه ایمن سازی ورودی به قاب تعریف می شود. درب های امنیتی ارزان تر دارای یک کانال گیرنده هستند که دارای یک پیوند نازک و ضعیف با بدنه قاب اصلی است.

سیستم های صفحه ها و پنجره ها

صفحه ها فقط به همان روشی که آنها را روی قاب ثابت کرده ایمن هستند. پرچ ها و سیستم های نگهداری فشار معمولاً برای ایمن سازی صفحات در قاب استفاده می شوند.

پرچ

مشبک های زیادی با پرچ به قاب متصل شده اند. مهم است که پرچ ها در پشت قاب (رو به داخل خانه) و دور از دسترسی خارجی نصب و چفت شوند. پرچ ها باید به طور مساوی از هم فاصله داشته باشند، به طور کلی فاصله هر پرچ 25 تا 30 سانتی متر باشد. مراقب شرکت هایی باشید که سیستم های نگهداری فشار را کاهش می دهند و اثربخشی صفحه های محافظ پرچ را کاهش می دهند. صفحه ها و پنجره های مشبک که از راهنمایی های نصب خوبی پیروی می کنند برای ایمنی عمومی در خانه عملکرد بسیار خوبی دارند. بیشتر درهای امنیتی که در حال حاضر استفاده می شوند از صفحه های محافظ پرچ استفاده می کنند. پرچ‌ها را می توان برای انواع صفحه نمایش از جمله: مش های فولاد ضد زنگ، ورق های سوراخ دار آلومینیومی و مشبک های آلومینیومی استفاده کرد.

سیستم نگهداری فشار

سیستم های نگهداری فشار جایگزینی برای پرچ ها هستند. این‌ها صفحه را با گوه‌های فشاری یا گیره های پیچ محکم می کنند و این روش بالاترین استاندارد درب های امنیتی امروزی را فراهم می کند.

فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ محبوب ترین صفحه پرش در بازار است. ضمن ایجاد سطح بالایی از امنیت، طراحی بدون سر و صدایی معاصر را ارائه می دهد. بیشتر مش های فولاد ضد زنگ از فولاد ضد زنگ ساختاری درجه دریایی برای مقاومت در برابر خوردگی بدون سازش ساخته شده اند.

ویژگی ورق پانچ شده آلومینیوم

این ماده به آلومینیوم پانچ معروف است. این ورق ها مانند مش های استیل ضد زنگ به نظر می رسند و عمل می کنند. آنها در حالی که امنیت یکسانی را ارائه می دهند، در مقایسه با مش فولادی نسبت به مش فولادی به عنوان یک اولویت طراحی انتخاب می شوند.

جلوپنجره های آلومینیومی از یک استاندارد امنیتی متوسط تا خوب برخوردار هستند. سطح امنیتی گریل آلومینیوم به طراحی و ضخامت جلوپنجره و نحوه ایمن سازی آن بر روی قاب بستگی دارد. توری های آلومینیومی به طور کلی از الگوی های تزئینی استفاده می کنند.

لولاها

یک درب امنیتی همیشه باید دارای سه لولا با پین های ثابت باشد که به راحتی قابل جدا شدن نیست. اینها باید در قسمت بالا، وسط و پایین درب نصب شود، جایی که به قاب خانه متصل می شود. اگر نصب کننده فقط از دو لولا استفاده می کند بسیار محتاط باشید، زیرا هیچ دلیلی برای استفاده کمتر از سه لولا وجود ندارد. در اطراف نصب کننده هایی وجود دارند که از دو لولا استفاده می کنند و این باید یک پرچم قرمز فوری باشد که کیفیت نصب پایین است

هزینه

قیمت گذاری می تواند در هر منطقه گیج کننده باشد، زیرا شما می توانید برای دو محصول مختلف که ظاهراً یکسان هستند، دو قیمت بسیار متفاوت بشنوید. تفاوت عمده در نوع قاب است. همانطور که در بالا ذکر شد، فریم های استاندارد وجود دارد و سپس نسخه های سنگین نیز وجود دارد. تأمین کنندگان مختلف همچنین شامل استاندارد های مختلفی مانند مهر و موم اشکال و مارک های مختلف قفل و درب هستند. قیمت ها بسته به این موارد متفاوت خواهند بود. قیمت نیز بسته به اندازه متفاوت خواهد بود. قیمت درب ایمنی سنگین قاب های سنگین شامل درب هایی هستند که با استفاده از یک سیستم نگهدارنده فشار ساخته می شوند. اینکه شما هزینه خرید محصولات برتر را انتخاب کنید به منطقه ای که در آن زندگی می کنید و شرایط امنیتی فردی شما بستگی دارد. یک نصب کننده معتبر هزینه بیشتری را در بر خواهد داشت.