چوب صنعت دُريس / وبلاگ / ساخت قفل ضد سرقت و ضد هک

ساخت قفل ضد سرقت و ضد هک

1394/04/30

رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: این قفل با استفاده از تلفن همراه کار می کند. بادکو افزود: برای امنیت و احساس آرامش افراد در کشور می توان این قفل را روی تمامی درها و گاو صندوق ها نصب کرد.

افضل صحراگرد طراح این قفل هم گفت: قفل ضدسرقت، مجهز به سیستم هشداردهنده ای است که در موقع سرقت و هر خطر دیگری به طور اتوماتیک شروع به آژیر کشیدن می کند.

وی افزود: شکل ظاهری این قفل از بیرون کاملاً با قفل های الکترونیکی در دنیا فرق دارد و از دو صفحه کلید که به عنوان دزدگیر یا حفاظت از بدنه قفل به کار رفته و یک سوکت که به آن یک صفحه لمس وصل می‌شود ساخته شده است.

این قفل الکترومکانیکی به گونه ای طراحی شده که شماره همراه مالک یا اشخاص دیگر و شماره 110 به این قفل داده شده است که در صورت نیاز و برای اعلام خطر، این قفل به مالک یا شماره 110 پیامک می فرستد.

قفل ضد سرقت و ضد هک جدید یک قفل خاموش دارد که یکی از مزیت ها و تفاوت های مهم آن در میان تمامی قفل های دنیا است. این قفل حتی در برابر ضربه، گرما، آب، تکان و خطرهای احتمالی دیگر حساسیت نشان می دهد و صاحب قفل را با اعلام پیغام هشدار آگاه می‌کند.

این قفل ها قابل نصب بر روی انواع درب ضد سرقت و درب چوبی نیز می باشند. شما با خرید درب از شرکت دریس، تنوع بسیار زیادی در انتخاب قفل و یراق آلات درب دارید که می توانید بر اساس جایی که قرار است درب نصب شود و اهمیت امنیت در آن مکان، از این یراق آلات و قفل ها استفاده نمایید.