چوب صنعت دُريس / وبلاگ / طرح‌های درب لوکس در سال 2022

طرح‌های درب لوکس در سال 2022

1402/05/14

تاثیرات اولیه در ذهن مخاطب مهم است و درب‌هایی که برای خانه خود انتخاب می‌کنید می‌توانند بیشتر از آنچه فکر می‌کنید بر نحوه تفکر افراد تأثیر بگذارند. در حالی که درب ورودی شما یکی از اولین چیزهایی است که میهمانان در هنگام استقبال از شما می‌بینند، درب‌های داخلی شما برای هر یک از اتاق‌های شما هدف یکسانی را دنبال می‌کنند، بنابراین بسیار مهم است که آن‌ها را به عنوان یک ملاحظات کلیدی در زیبایی شناسی کلی خود قرار دهید.

درب‌ها نه تنها به عنوان وسیله‌ای برای حفظ حریم خصوصی و محافظت عمل می‌کنند، بلکه به تکمیل طراحی داخلی خانه شما نیز کمک می‌کنند، بنابراین اگر درب‌ها کمی قدیمی به نظر می‌رسند، ممکن است با تعویض آن‌ها و این که چگونه مجموعه‌ای جدید از درب‌ها می‌توانند فضای داخلی شما را به طور چشمگیری ارتقا دهند شگفت زده شوید.

دورانی که درب‌های چوبی سنتی تنها انتخاب بودند، گذشته است و امروزه، تعدادی طرح شیک و امروزی وجود دارد که ظاهر و احساس هر خانه لوکس را زیبا می‌کند. از درب‌های قدیمی و دهه 1930 گرفته تا طرح‌های مدرن مانند درب‌های طرح دار و کشویی، چیزی برای همه سلیقه‌ها وجود دارد. در اینجا، ما نگاهی به برخی از برترین انواع طرح‌های درب می‌اندازیم تا در سال 2022 جایگزین درب‌های خود شوید.

متریال درب داخلی لوکس کدامند؟

یکی دیگر از مواردی که درب‌های داخلی لوکس را متمایز می‌کند، توانایی آن‌ها برای سفارشی شدن یا تطبیق منحصر به فرد با فضایی است که در آن قرار دارند.

چوب

چوب با کاربرد بی‌پایان همه‌کاره و جاودانه، قرن‌هاست که مورد استفاده در طراحی‌های لوکس درب‌های داخلی بوده است. یک درب مستطیلی استاندارد را می‌توان با پیکربندی‌های مختلف پانل برجسته کرد تا طیف فوق العاده متنوعی از زیبایی شناسی ایجاد شود.

درب داخلی

فولاد

درب‌های داخلی فولادی لوکس که شریک اصلی همه چیزهای مدرن و امروزی هستند، دید را به حداکثر می‌رسانند. پایه‌ها و ریل‌های نازک و براق، فضای دید بزرگ‌تری را پشت سر می‌گذارند و ایده‌آل برای برجسته‌کردن تماشایی‌ترین فضاهای خانه شما هستند.

فرفورژه

در حالی که بیشتر به عنوان درب ورودی استفاده می‌شود، یک درب فرفورژه سطح بالا می‌تواند تاثیر بصری را در مکان مناسب ارائه دهد. آن‌ها به‌خاطر الگوهای برجسته و پرآذین شناخته شده‌اند و اغلب به‌عنوان یک درب لوکس هنری برای خودشان ایستاده‌اند.

فایبرگلاس

فایبرگلاس مواد درب ورودی است که به طور قانع کننده‌ای ظاهر سطوح دیگر را به خود می‌گیرد تا عملاً با هر زیبایی شناسی مطابقت داشته باشد.

خانه معاصر

درهایی که به جای تاب خوردن به سمت بیرون یا داخل به داخل دیوار می‌لغزند و به صرفه جویی در فضا کمک می‌کند.

درب چوبی

درب‌های عریض

طراحی منحصربه‌فرد و افزایش پایداری درب‌های عریض برای چندین دهه، آن‌ها را به انتخابی عاقلانه برای صاحبان خانه تبدیل می‌کند که به دنبال تغییر فضای کلی یک ملک هستند. علاوه بر این، ورقه‌های چوبی بسیار عریض احساس وسعت را افزایش می‌دهند، و با ظاهر بزرگ آن‌ها را به انتخابی عالی برای ورودی اصلی منزل شما تبدیل می‌کند.

درب‌های شیشه‌ای کشویی

درب‌های شیشه‌ای کشویی به دلیل جذابیت‌های زیبایی‌شناختی خود مشهور هستند، ناگفته نماند که نور طبیعی بیشتری را نسبت به هر نوع درب دیگری وارد اتاق می‌کنند. اغلب در اتاق‌های غذاخوری و آشپزخانه‌ها برای دسترسی بهتر به باغ نصب می‌شوند و برای خانه‌های تاریک‌تر یا خانواده‌هایی با وجود بچه‌ها، گزینه‌ای عالی هستند، زیرا هنگام بازی در فضای باز، مراقبت از آن‌ها را آسان‌تر می‌کنند.

درب شیشه ای

شیشه سفت استفاده شده برای این نوع درب با مکانیزم کشویی نصب شده به سقف، حداکثر دوام را تضمین می‌کند. این درب‌ها به هیچ روکش، قرنیز یا میله‌ای هم نیاز ندارند، آن‌ها را برای هر کسی که به دنبال ایجاد ظاهر و احساس مینیمالیستی است، به انتخابی عالی تبدیل می‌کند.

درب‌های بلند

درهایی که بلندتر از 2.1 متر هستند به عنوان "درب‌های مرتفع" در نظر گرفته می‌شوند و نصب آن در خانه شما ویژگی بزرگ و چشمگیری را ایجاد می‌کند که سبک، پیچیدگی و مجلل بودن را به وجود می‌آورد. به سرعت تبدیل شدند به یکی از پرطرفدارترین درب‌ها در بین صاحبان خانه‌های لوکس‌، همچنین آن‌ها یک انتخاب برجسته برای ارتقای خانه خود در سال‌های جاری هستند.

درب‌های موضوعی

درب‌های موضوعی می‌توانند راهی سرگرم‌کننده برای ایجاد حسی شخصی‌شده در اتاق خصوصی باشند، به‌ویژه برای اتاق‌های کودکان کارایی خوبی دارند. اگر آن‌ها از طرفداران کمیک هستند یا به بازی‌های یکپارچه‌سازی با سیستم عامل علاقه دارند، به راحتی طراحی دربی را پیدا ‌کنید که آن‌ها را دوست داشته باشند و همچنین می‌توانند راهی سرگرم‌کننده برای زنده‌کردن فضاهای سرگرمی بزرگسالان مانند بازی‌ها باشند. مواد جاذب صدا را می‌توان به راحتی در این نوع درب‌ها گنجاند تا اطمینان حاصل شود که غار مرد یا فضای مهمانی شما برای صدا عایق شده باشد.

مقاله پیشنهادی چگونه درب اتاق خواب را عایق صدا کنیم؟

طراحی داخلی مدرن

انتخاب مناسب درب می‌تواند هر فضای نشیمن را متحول کند، بنابراین آن‌ها را در برنامه‌های دکوراسیون منزل خود به عنوان یک نکته کلیدی در نظر بگیرید.

درب‌های مینیمالیستی

امروزه مبلمان مینیمالیستی برای بسیاری از صاحبان خانه های لوکس انتخابی ارجح است که درهای مینیمالیستی را به بهترین انتخاب مکمل تبدیل می‌کند. با افزودن ارزش به فضای شما در حالی که حفاظت و حریم خصوصی بسیار مورد نیاز را ارائه می‌دهند، ظاهری شیک و مدرن بدون سر و صدا را نیز ارائه می‌دهند و انتخابی پیچیده هستند که در هر خانه لوکس معاصر به خوبی کار می‌کنند.

نتیجه گیری

انتخاب مناسب درب می‌تواند هر فضای نشیمن را متحول کند، بنابراین آن‌ها را در برنامه‌های دکوراسیون منزل خود به عنوان یک نکته کلیدی در نظر بگیرید. ظاهر و احساس ملک شما هر چه باشد، طراحی درب متناسب با آن وجود دارد، بنابراین اگر به دنبال راهی آسان برای ارتقای محل اقامت خود در سال 2022 هستید، این مکان عالی برای شروع است.